27.05.2024

З’явилися перші фото Крістіана Бейла у ролі Франкенштейна

З’явилися перші фото Крістіана Бейла у ролі Франкенштейна

Актор Крістіан Бейл шокував своїх прихильників фотографією, на якій він зображений у ролі Франкенштейна з нового фільму “Наречена”.

50-річний лауреат “Оскара” лякає глядачів грубими кривавими швами на лобі, грудях та на обличчі й демонструє татуйовання на грудях. Про це повідомляє сайт “Культура сьогодні” з посиланням на Daily Mail.

Дія майбутнього фільму розгортається в Чикаго 1930-х років і ще одну версію легендарної історії монстра Франкенштейна. За сюжетом убиту молоду жінку повертають до життя, але неочікувано для своїх творців вона жадає романтичних відносин та розпалює радикальний соціальний рух.

Режисером стрічки стане Меггі Джилленхол, з якою Бейл разом знімався у фільмі “Темний лицар” (2008). Також у майбутній стрічці знімаються Джессі Баклі, Аннет Бенінг, Пенелопа Крус і Пітер Сарсгаард, який є чоловіком Меггі Джилленхол

Нагадаємо, що Крістіану Бейлу не звикати до настільки серйозної трансформації свого тіла. Для зйомок у фільмі “Машиніст” (2024) він схуд на 29 кілограмів і став важити 55 кілограмів. А вже через рік для ролі супергероя Бетмена в кінокоміксі Крістофера Нолана “Бетмен: Початок”, він знову набрав м’язову масу і став важити 100 кг.

Фото: instagram.com/filmthusiast