22.05.2024

Співак Віталій Козловський незабаром стане батьком

Співак Віталій Козловський незабаром стане батьком

Відомий український співак Віталій Козловський, який зараз проходить службу в Збройних Силах України вже зовсім скоро вперше стане батьком.

6 березня, в день коли співак відзначив свій 39-й день народження, він повідомив своїх прихильників через соцмережі, що одружився. А сьогодні на своїй сторінці  у Фейсбук опублікував зворушливе фото з вагітною дружиною, обличчя якої, до речі не видно. Зате дуже добре можна розгледіти округлий животик обраниці співака.  Ймовірно жінка перебуває на останніх місяцях вагітності в же зовсім скоро 39-річний співак стане батьком.

При надії… Мій сенс. Стимул. Любов, – підписав світлину Віталій Козловський.

Також сьогодні співак презентував свій новий кліп «Рубіж», в якому також знялась його вагітна дружина. В описі до цієї першої відеороботи співака з початку війни зазначено, що назва «Рубіж» має символічне значення, бо уособлює собою своєрідну межу між цивільним та військовим життям Козловського, а також зміни в його особистому житті. А ще саме таку назву має бригада швидкого реагування Національної Гвардії України, в якій співак починав свою військову службу минулого року.

До речі Віталій Козловський досі не розкриває ніяких додаткових відомостей про свою дружину. У ЗМІ писали, що обраницею співака стала його піарниця Юлія Бакуменко. Можливо це дійсно так, бо у коментаря під постом співака друзі вітають його та Юлію.