22.05.2024

Форум “Креативна Україна” відбудеться у Києві 19 березня

Форум “Креативна Україна” відбудеться у Києві 19 березня

7-й щорічний Міжнародний форум “Креативна Україна: Переосмислення. Культура” пройде 19 березня в столиці України.

У Міністерстві культури та інформаційної політики України зазначають, що форум збере закордонних експертів й експерток, нардепів та урядовців, креативних підприємців і підприємиць, митців і мисткинь, а також журналістів і журналісток.

На цьогорічному заході продемонструють зокрема як під час війни з урахуванням суворих реалій сьогодення переосмислюється і зароджується нова українська культура та креативні індустрії. Не оминуть учасники  форуму і дискусій на тему, ролі культури у боротьбі українського народу за свою свободу і незалежність. На форумі будуть приведені приклади успішного внеску культури й креативних індустрій України в інформаційну війну. Також учасники заходу планують обговорити наративи й стратегії культурної дипломатії української держави та подальшу комунікаційну стратегію на цьому етапі війни.

ДОВІДКА

Міжнародний форум “Креативна Україна” проходить з 2017 року і є найбільшою у Східній Європі платформою для обговорення державної політики у сфері культури та креативних індустрій. Щороку подія збирає кількадесят спікерів з 10+ країн світу. Засновником Форуму та головним організатором є Міністерство культури та інформаційної політики України та Український центр культурних досліджень.

Детальніше ознайомитись з програмою цьогорічного форуму та спікерами, які будуть на ньому присутні можна на його офіційному сайті