22.05.2024

Катерина Бужинська та Михайло Грицкан отримали почесні нагороди

Катерина Бужинська та Михайло Грицкан отримали почесні нагороди

Триває великий благодійний тур «Воля» Народної артистки України Катерини Бужинської та Заслуженого артиста України Михайла Грицкана. З початку широкомасштабної російської агресії митці вже дали близько двохсот концертів, як в Україні, так і в Європі, в Америці. Вже незабаром вони завітають і до Кам’янського – їх спільний концерт відбудеться  у Кіноконцертному залі “МИР” 16 березня  о 18:00.

5 березня у Києві Катерину Бужинську та Михайла Грицкана за меценатську та волонтерську діяльність, сумлінне служіння країні президія Асамблеї ділових кіл України відзначила високими нагородами. Катерині Бужинській було вручено Міжнародний орден «Свята Софія», а Михайлу Грицкану – орден «За громадянську доблесть».

Мала честь отримати нагороду від Міжнародного громадського об’єднання “Асамблеї ділових кіл”. За визначні заслуги перед Україною мене удостоєно Орденом Святої Софії, Я дуже вдячна за таку високу оцінку творчості та нагороду. Буду надалі робити все для культурного розвитку нашої України та її Перемоги!- поділилась артистка радісною новиною з підписниками в Instagram.