27.05.2024

Шанси на перемогу України на Євробаченні-2024: букмекери шокували результатом

Шанси на перемогу України на Євробаченні-2024: букмекери шокували результатом alyona alyona и Jerry Heil

Трійка претендентів на перемогу дещо змінилася, йдеться в сюжеті “ЖВЛ представляє”. Італія поки що залишається на другому місці. А ось Хорватія зрушила з третього місця Ізраїль, який тепер на сьомому місці. Україна за останніми прогнозами зберігає лідерство в рейтингу з 18% шансами на перемогу. У той час як Італія слідує за нею з 8%, і Хорватія – з 7% шансів на перемогу.

Букмекери знову оновили ставки на “Євробачення-2024”, – повідомляє ЖВЛ.

До речі, зазначимо, що переможниця відбору на “Євробачення-2024” Jerry Heil стала найпопулярнішою українською артисткою на світовому музичному сервісі Spotify. Це дані рейтингу прослуховування людей, тому тут не враховується думка журі чи експертів:

Сказати, що я вражена, я вдячна, я щаслива – це так недостатньо! Дякую вам, це ви наслухали! Я просто неймовірно радію, що те, що відчуваю і пишу я, резонує у вас! Це найбільша у світі любов. А ще шалено кайфую від того, що натурально й органічно українська музика починає входити в глобальну, – поділилася емоціями Джеррі.

До слова, до номінації найпопулярніших увійшли alyona alyona, яка посіла друге місце. А на третьому розташувався теж переможець “Євробачення-2022” KALUSH Orchestra.

Євробачення 2024
Євробачення 2024

Нагадаємо, що 68-й за рахунком пісенний конкурс “Євробачення-2024” відбудеться у Швеції. Учасники виконають конкурсні пісні на головній сцені Malmo Arena. alyona alyona і Jerry Heil змагатимуться за право потрапити до фіналу 7 травня.