29.05.2024

Біллі Айліш готується випустити екологічно чистий альбом

Біллі Айліш готується випустити екологічно чистий альбом

Американська співачка Біллі Айліш вирішила мінімізувати негативний вплив на довкілля свого нового альбому “Hit Me Hard And Soft”.

Співачка обіцяє використовувати перероблений пластик для виготовлення вінілових платівок, а також створювати упаковку з перероблюваних матеріалів. Айліш також планує використовувати ековініл та рослинне чорнило для створення платівок. Такі кроки вона вважає важливими для зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.

Альбом “Hit Me Hard And Soft” вийде 17 травня 2024 року, і він стане першим релізом, до якого не буде випущено жодного синглу. Айліш також звернула увагу на те, що інші артисти часто роблять надмірні версії своїх альбомів лише для збільшення продажів, але вона сама вибрала інший шлях, прагнучи дотримуватися принципів сталості.

Біллі Айліш вже встигла стати дворазовою лауреаткою премії “Оскар” і семиразовою володаркою “Ґреммі”. Її новий альбом вже зібрав чимало уваги за кількість підписників, які додалися до неї на Instagram лише за кілька годин після показу фрагментів обкладинки.

Джерело: BBC.