26.05.2024

Речником Міноборони став лауреат Шевченківської премії

Речником Міноборони став лауреат Шевченківської премії

Український поет і лауреат Шевченківської премії, Дмитро Лазуткін, став речником Міністерства оборони України. Його призначення відбулося після відрядження від 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка 20 березня.

Про це повідомив Лазуткін для УП.Культура. За його словами, це сталося коли він перевівся з 47-ї бригади “Маґура” до 59-ї бригади. У складі цієї бригади, його відправили на відрядження до Міноборони.

Для отримання посади речника Лазуткін пройшов конкурс і був обраний з числа інших кандидатів. Важливою складовою для нього був колектив, зокрема команда управління преси та інформації, яку очолює Іларіон Павлюк, а також його заступник Роман Вінтонів та відомий поет з дипломатичною освітою Микола Кулінич.

Дмитро Лазуткін відомий як поет та телеведучий. Він отримав нагороду Національної премії імені Тараса Шевченка за поетичну збірку “Закладка”. Також став лауреатом інших літературних премій та брав участь у різних телевізійних проектах та спортивних коментарях. Перед вступом до лав Збройних сил України він працював ведучим “Олімпійської студії” на Суспільному та спортивним коментатором на Олімпійських іграх.