26.05.2024

Після 40 років підготовки фільм Френсіса Форда Копполи “Мегаполіс” представлять на Каннському фестивалі

Після 40 років підготовки фільм Френсіса Форда Копполи “Мегаполіс” представлять на Каннському фестивалі

Фільм “Мегаполіс”, над яким режисер “Хрещеного батька” та “Апокаліпсису сьогодні” Френсіс Форд Коппола працював протягом 40 років, готують до прем’єри на Каннському кінофестивалі, який відбудеться 17 травня.

Про це повідомляє ktoday.com.ua з посиланням на Variety.

Режисер Френсіс Форд Коппола розпочав роботу над сценарієм до “Мегаполіса” ще в 1980-х роках, і цей проєкт став викликом на протязі всього його життя. Він вклав у цей фільм значні кошти з власної кишені, витративши понад 120 млн доларів.

Деталі сюжету фільму залишаються таємницею, але відомо, що це епічна історія про політичні амбіції, конфлікти та любов, яка розгортається в альтернативній версії Нью-Йорка, відомої як Новий Рим.

У фільмі “Мегаполіс” знялися такі відомі актори, як Адам Драйвер, Наталі Еммануель, Джанкарло Еспозіто, Обрі Плаза, Джон Войт, Шая Лабаф, Лоренс Фішберн та Дастін Гоффман. Також в картині взяли участь сестра режисера Талія Шайр та його племінник Джейсон Шварцман.

Кілька місяців тому фільм вже демонстрували потенційним дистриб’юторам, але отримані відгуки були змішаними. Незважаючи на це, “Мегаполіс” залишається одним з найочікуваніших фільмів на Каннському кінофестивалі, який цього року обіцяє бути особливою подією.

Кінофестиваль відбудеться з 14 по 25 травня.