29.05.2024

Актора Marvel Джонатана Мейджорса примусили проходити курс з протидії домашньому насильству

Актора Marvel Джонатана Мейджорса примусили проходити курс з протидії домашньому насильству

Відомому актору Джонатану Мейджорсу визначено покарання за напад на колишню подругу, Грейс Джаббарі. Суд вимагає, щоб він пройшов річну програму з питань протидії домашньому насильству.

Про це повідомляє  ktoday.com.ua з посиланням на Variety.

Покарання винес суддя Майклом Геффі в нижній палаті суду Мангеттена майже через чотири місяці після того, як Мейджорса засудили за напад, спричинення тілесних ушкоджень і домагання до колишньої дівчини Джаббарі. Після цього випадка студія Marvel припинила співпрацю з актором.

Хоча акторові загрожувало до року ув’язнення, суд вирішив призначити інше покарання через відсутність кримінального минулого у Мейджорса. Він повинен пройти 52-тижневу програму в Лос-Анджелесі, де  наразі проживає. Джонатан Мейджорс повинен продовжувати проходити  психотерапію та регулярно надавати звіти про свій прогрес.

Крім того, суд надав обмежувальний припис про заборону будь-якого контакту між Грейс та Джонатаном. Будь-яке порушення цього рішення чи кримінальна діяльність з боку Джонатана Мейджорса може мати серйозні наслідки, включаючи можливість його ув’язнення.