22.05.2024

Кам’янський міський голова відзначає талант вихованців Мистецької школи №2

Кам’янський міський голова відзначає талант вихованців Мистецької школи №2

Сьогодні, 8 квітня, міський голова Андрій Білоусов з особливою метою відвідав Мистецьку школу №2 . За ініціативою громадської організації “Радість жити” там відбувся просвітницький захід, присвячений Міжнародному Дню поширення інформації про аутизм. Ця подія відкрила широкі можливості для виявлення талантів та креативного розвитку вихованців закладу.

Вихованці цього закладу — маленькі творці з надзвичайними талантами та творчим підходом. Вони відомі своєю майстерністю в грі на різних музичних інструментах, мають вражаючі вокальні здібності і активно беруть участь у різноманітних конкурсах, досягаючи визначних успіхів.

Відвідавши захід, міський голова особисто подякував дітям за їхні зусилля у навчанні та виявлення талантів. Він також висловив вдячність батькам та викладачам за їхню підтримку та стимулювання розвитку молодих обдарованих особистостей. Як вияв символічної підтримки, Андрій Білоусов передав у подарунок музичну колонку, що сприятиме подальшому творчому розвитку учнів.

Ця зустріч стала ще одним кроком у напрямку підтримки дітей з особливими освітніми потребами та допомоги їм у повному розкритті їхнього потенціалу. Міський голова висловив впевненість у спільній меті сприяти кращому майбутньому для всіх молодих мешканців міста.

Джерело і фото: телеграм-канал міського голови Андрія Білоусова.