27.05.2024

Олена Шоптенко розповіла подробиці реабілітації після операції

Олена Шоптенко розповіла подробиці реабілітації після операції

Українська зірка шоу-бізнесу, переможниця шоу “Танці з зірками” та відома хореографиня Олена Шоптенко, яка нещодавно пепенесла операцію на нозі, продемонструвала свої успіхи у процесі реабілітації.

На своїй сторінці в Instagram вона показала, як  крокує до реабілітаційного центру в Австрії, де вже тривалий час перебуває разом зі своїм сином. За словами 36-річної танцівниці, це перше самостійне пересування після хірургічного втручання.

Протягом кількох днів після хірургічного втручання Олена Шоптенко залишалася вдома, не виходячи на вулицю. Тепер вона може пересуватися за допомогою милиць. Свій перший вихід після довгого часу вона зробила до реабілітаційного центру: операція – це лише частина процесу, перед нею ще мінімум два місяці реабілітації.

“Сьогодні я вперше виходжу на світ, і я щиро радію, що вже можу робити це самостійно. До речі, у мене в коліні тепер є титановий крюк. Поки я не розумію, як до цього ставитися, але це важливо для того, щоб воно витримувало навантаження в майбутньому”, – розповіла Олена Шоптенко.