29.05.2024

Альбом “Втома” від O.Torvald: відображення болю сьогодення та боротьба з ПТСР

Альбом “Втома” від O.Torvald: відображення болю сьогодення та боротьба з ПТСР

Український колектив O.Torvald, який відомий своєю активною громадянською позицією та важливим внеском у захист країни, поділився зі своїми шанувальниками новим альбомом “Втома”. Ця музична творчість, випущена у світ 4 квітня, є відповіддю на випробування і виклики тяжких часів, коли кожен день переповнений стресом та неспокоєм.

У своєму новому альбомі “Втома” музиканти O.Torvald діляться своїм внутрішнім світом, відображаючи особистий досвід та емоції, пережиті під час повномасштабного конфлікту. Цей твір є свідченням про ті важкі дні та ночі, проведені на фронті, про біль, ностальгію та процеси одужання від посттравматичного стресового розладу. Про це повідомляє ktoday.com.ua з посиланням на instagram гурту.

Музика, яку пропонує гурт у своєму альбомі “Втома”, не просто звуковий супровід, вона має глибокий емоційний зміст. Це відверта і щира розповідь про реальність військового конфлікту та складнощі, з якими стикаються бійці, пронизана справжніми почуттями.

“Лише ми, шість людей, такі, якими ми стали за останні 704 дні”, – підкреслюють O.Torvald.

Хоча гурт O.Torvald раніше зазнавав критики за свої висловлювання, вони не відступають від своїх переконань і продовжують створювати музику, яка відображає їхні власні думки та переживання щодо складностей сучасного світу.