26.05.2024

Фільм “Люксембург, Люксембург” стане відкриттям показів у межах Весняного фестивалю (Spring edition)

Фільм “Люксембург, Люксембург” стане відкриттям показів у межах Весняного фестивалю (Spring edition)

У рамках Весняного фестивалю кіно, який відбудеться у Сараєво, Белграді, Герцег-Нові, Любляні та Загребі, відбудеться спеціальний показ фільму “Люксембург, Люксембург” режисера Антоніо Лукіча. Ця подія запланована на 11 квітня, і стрічку одночасно продемонструють у всіх п’яти містах.

“Люксембург, Люксембург” – це другий повнометражний фільм від режисера Антоніо Лукіча. У ньому розповідається історія двох братів-близнюків, які дізнаються, що їхній давно зниклий батько захворів у Люксембурзі. Щоб побачити його востаннє, вони вирушають у далеку подорож.

Про це повідомляє ktoday.com.ua з посиланням на сайт Сараєвського фестивалю.

Спершу фільм був представлений у вересні 2022 року на Венеційському кінофестивалі у конкурсній програмі “Orizzonti”. Українська аудиторія також мала змогу переглянути цей фільм вже 5 квітня у селищі Близнюки Харківської області, де відбувся перший показ. З 12 по 21 квітня на онлайн-платформі будуть показуватися інші цікаві фільми, серед яких “Як займатися сексом” – переможець Загребського кінофестивалю, та документальний фільм про проблему пластику “Plastic Fantasy”.

Весняний фестиваль проводиться з 2021 року і об’єднує провідні кінофестивалі Адріатичного регіону, такі як Сараєвський кінофестиваль (Боснія і Герцеговина), Кінофестиваль у Герцег-Нові (Чорногорія), Люблянський кінофестиваль (Словенія), Фестиваль авторського кіно (Сербія) та Загребський кінофестиваль (Хорватія).