27.05.2024

Унікальна подія: зустріч з творцями фільму “Ми були рекрутами”

Унікальна подія: зустріч з творцями фільму “Ми були рекрутами”

11 квітня в Києві відбудеться захід “ДВІЖ”, що інспірувався фільмом “Ми були рекрутами”. Головними героями події стануть Хата, Док і Схід – бійці Третьої штурмової бригади, вже відомі своїми подвигами. У якості особливого гостя присутність запрошеного режисера фільму Любомира Левицького. Вечір розігріватимуть виступи репера OTOY та Саші Буль.

Фільм, заснований на реальних подіях та історіях бійців бригади, незабаром побачить світло дня. І це буде допрем’єрна зустріч із його творцями. Він поєднує реальні кадри, зняті штурмовиками і розвідниками підрозділу під час виконання бойових завдань, з художніми вставками. Для розробки кінострічки витрати взяла на себе міжнародна букмекерська компанія Favbet.

Документальний фільм розповідає історії вісьми бійців з 3-ї штурмової бригади. В кінострічці проводить інтерв’ю 19-річний рекрут під позивним “Журналіст”.  Під час розмови військові покажуться перед глядачами не лише як незламні і відважні герої, але й як звичайні люди зі своєю філософією, поглядами, мріями і характерами.

У кінострічці помітно, як змінилася українська армія з початку повномасштабного вторгнення завдяки допомозі західних партнерів і незламності українського народу. Новітні одиниці техніки і оснащення, про які ще рік тому наша армія навіть не могла і мріяти, тепер вправно використовується бійцями для виявлення і знищення ворогів.

Зареєструватися на ДВІЖ можна за посиланням. Дата та час: 11 квітня, 18:30. Місце проведення: Київ, адреса локації буде відправлена в SMS у день події.

Вхід на подію доступний за мінімальний рекомендований донат, зазначений у анкеті для реєстрації. Кількість гостей обмежена.