29.05.2024

Габріель Картеріс із “Району Беверлі Гіллз” закликає світ допомагати Україні

Габріель Картеріс із “Району Беверлі Гіллз” закликає світ допомагати Україні

Актриса Габріель Картеріс, зірка серіалу “Район Беверлі Гіллз”, популярний у період з 1990 по 1999 роки, не лише прославилася своїми ролями, але й виявила себе активною учасницею громадського життя. У її відеозверненні до українського народу вона висловила підтримку Україні в умовах загостреної ситуації, спричиненої російською агресією.

Картеріс закликала не лише українців, а й шанувальників з усього світу долучитися до підтримки України в цей складний час. Вона наголосила на важливості об’єднання міжнародної спільноти у боротьбі за демократію та свободу, що стоять під загрозою через військові дії Росії. Про це повідомляє ktoday.com.ua з посиланням на відеозвернення зірки.

Акторка закликала громадян усіх країн звернутися до своїх лідерів та виступити за припинення цієї війни. Вона також розповіла, як можна надати допомогу Україні, зокрема, шляхом фінансових внесків у спеціальні ініціативи.

Акторка додала, що лише спільними зусиллями людей з усього світу можна зупинити цей конфлікт та покласти край репресивному російському режиму, який становить загрозу миру не лише для України, а й для всього світу.

“Якщо не зараз, то коли? Якщо не ми, то хто? Дякуємо вам”, – додала Габріель Картеріс.

Її слова викликали відгук серед глядачів та шанувальників.