26.05.2024

Розпочинається прийом пропозицій на отримання стипендій Президента для молодих майстрів народного мистецтва

Розпочинається прийом пропозицій на отримання стипендій Президента для молодих майстрів народного мистецтва

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило про початок прийому конкурсних пропозицій на отримання стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2024 рік. Ця програма створена для підтримки обдарованих представників народної культури, що активно сприяють розвитку традиційного народного мистецтва.

Студенти віком від 14 до 35 років, які володіють унікальними мистецькими здібностями та допомагають у розвитку народного мистецтва, можуть подавати свої пропозиції. Заявки приймаються різними творчими спілками, культурними організаціями та навчальними закладами. Термін подачі заявок триватиме до 28 червня 2024 року. Про це повідомляє ktoday.com.ua, з посиланням на сайт Мінкультури. Документи можна надсилати як на електронну пошту n.bielousova@arts.org.ua, або приносити за адресою, вказаною на сайті.

Розмір стипендій буде встановлено залежно від вікової категорії та освітнього статусу кандидата і виплачуватиметься щомісячно. Стипендії можуть бути призначені не більше двох разів.