26.05.2024

Олег Скрипка оголосив дату проведення 20-річного ювілейного етнофестивалю “Країна Мрій”

Олег Скрипка оголосив дату проведення 20-річного ювілейного етнофестивалю “Країна Мрій”

21-23 червня 2024 року відзначатимуть 20-ту річницю найулюбленішого для шанувальників української культури – етнофестиваль “Країна Мрій”. Заснований Олегом Скрипкою, цей захід виріс із скромних початків у величезне свято національної самобутності та культурного розмаїття.

Фестиваль буде проходити в Національному Ботанічному саду ім. М.М. Гришка. За двадцять років свого існування “Країна Мрій” відіграла важливу роль у відродженні та популяризації української культури та фольклору. Цей фестиваль став не лише місцем зустрічі для любителів музики та традиційних ремесел, а й платформою для спільного творчого самовираження та обміну ідеями.  Про це повідомляє ktoday.com.ua з посиланням на  сторінку в Instagram Олега Скрипки.

Гасло цього року – “20 років простору волі!” – відображає дух вільної та творчої атмосфери, що панує на фестивалі.

Для відвідувачів буде забезпечено насичену розважальну програму з виступами відомих виконавців, майстер-класи з різних видів мистецтва, ярмарок традиційних ремесел та кулінарні демонстрації української кухні. Вхід на фестиваль – безкоштовний для захисників та дітей до 10 років.

Запланований фестиваль обіцяє бути неймовірною подією для усіх, хто бажає зануритися у світ української культури, мистецтва та традицій.

Повний розклад фестивалю, вартість квитків та інформація про їх придбання будуть оголошені пізніше на сторінці Instagram Олега Скрипки. Оргкомітет також запрошує потенційних партнерів, спонсорів та меценатів події до співпраці. Пропозиції чекаються за номером телефону +380505379203 або за електронною адресою: iryna.angelova@gmail.com.