29.05.2024

В парках Кам’янського провели заходи “Година Землі”

В парках Кам’янського провели заходи “Година Землі”

У суботу та неділю в парках міста Кам’янське відбулося захоплююче свято “Година Землі”, яке зібрало дітей та їхніх батьків заради веселощів. Заходи були проведені на правому та лівому берегах міста, охопивши два парки, де кожен міг приєднатися до святкування.

Аніматори створювали неповторну атмосферу, яка запам’яталася всім учасникам. Також проводили різноманітні розважальні конкурси, до яких активно долучалися діти різного віку. Про це повідомляє ktoday.com.ua, з посиланням на телеграм-канал Парки Кам’янського.

Особливою увагою користувалися танці та ігри, які додавали заходу барвистого настрою. Маленькі художники виявили свій талант під час малювання, виражаючи свою любов до природи та планети Земля.

Заступниця директора КЗ КМР «Парки Кам’янського» Катерина Корж підкреслила важливість проведення подібних заходів. За її словами, це допомагає дітям відволікатися від сьогодення, розвантажуватися та отримати позитивні емоції.

Організатори обіцяють проводити подібні невеличкі свята регулярно, щоб забезпечити дітям та їхнім сім’ям можливість весело провести час на свіжому повітрі та насолодитися спільними моментами на природі.

Такі ініціативи не лише забезпечують активний відпочинок, вони також сприяють соціалізації дітей, розвивають їх комунікативні навички та здатність до співпраці у групі. Дітлахи вчаться взаємодіяти з однолітками, спілкуватися та розв’язувати конфлікти, що є важливими аспектами соціального розвитку.