27.05.2024

Олена Зеленська представила “Гайд безбар’єрних подій”

Олена Зеленська представила “Гайд безбар’єрних подій”

Перша леді України, Олена Зеленська, під час засідання Ради безбар’єрності підкреслила важливість того, щоб усі події відбувалися у комфортних умовах для всіх учасників, незалежно від їхніх фізичних можливостей.

Вона представила “Гайд безбар’єрних подій” і наголосила, що впровадження політики безбар’єрності потребує постійного діалогу на всіх рівнях – національному, регіональному та місцевому. Про це повідомляє ktoday.com.ua з посиланням на посідомлення першої леді у Фейсбук. 

За словами першої леді, міністерства повинні не лише формувати політику, але й координувати її впровадження, співпрацювати з місцевими громадами і бути готовими до зворотного зв’язку. Олена Зеленська підкреслила, що соціальна невидимість завжди має лише одну причину – брак можливостей, тому важливо створювати рівні умови для всіх.

Вона закликала організаторів заходів дотримуватися принципів доступності та інклюзії, створювати зручні умови для учасників незалежно від їхніх фізичних, когнітивних або сенсорних особливостей. За її словами, лише шляхом збереження та цінування кожної людини можна досягти спільного самозбереження й виживання.

Джерело: Мінкультури