29.05.2024

Український музикант Сергій Лазановський випустив трек “Манила” в стилі реггетон

Український музикант Сергій Лазановський випустив трек “Манила” в стилі реггетон

Український співак Сергій Лазановський радує своїх прихильників новою композицією “Манила”, присвяченою закоханості та весняно-літньому настрою.

Сергій активно працює у танцювальній музичній ері, намагаючись створювати нові якісні українські композиції та спонукати слухачів відмовлятися від російських пісень. За словами самого Лазановського, він складає музику про те, що відгукується в його душі. Про це повідомляє ktoday.com.ua.

Нова композиція “Манила” вирізняється експериментом із звучанням реггетону, чого раніше не було в його творчості. Команда, очолювана PILOTS PRODUCTION, створила мінімалістичну яскраву роботу з головним меседжем – показати красу жінки через квіти.

Лазановський підкреслив, що українська жінка, будучи надзвичайно сильною, все ж таки залишається квіточкою в душі, яка потребує кохання та підтримки. Ідея створення кліпу полягала у натхненні відправити чуттєві слова дамі серця, відзначивши внутрішню красу та силу жінки, яка активно допомагає у боротьбі не лише у цивільному житті, а й на фронті.

Фото: Музвар