27.05.2024

У Fortnite створили віртуальний Майдан Незалежності для збору коштів на відновлення лікарні в Миколаєві

У Fortnite створили віртуальний Майдан Незалежності для збору коштів на відновлення лікарні в Миколаєві

У світі віртуальних реалій Fortnite від Epic Games з’явилася надзвичайна можливість об’єднати геймерську спільноту на підтримку України.

Згідно з повідомленням міністра цифрової трансформації Михайло Федоров, від 27 березня, на  карті TheDonationMap, яка відтворює київський Майдан Незалежності, буде здійснюватися збір коштів на відбудову руйнівної лікарні в Миколаєві. Про це повідомляє ktoday.com.ua.

Чим більше часу гравці проводитимуть на цій мапі, тим більше коштів буде зібрано через UNITED24, спрямовані на реабілітацію Прибузької амбулаторії на Миколаївщині.

Ініциативу запропонувало французьке рекламне агентство Havas Play, а його втіленням зайнялася Havas Dgtl Kyiv. Fortnite, яка налічує понад 500 мільйонів гравців, відома своїм безмежним світом, який створюється як розробниками, так і незалежними творцями.

Нова ініціатива Minesalt, доступна з 21 березня 2024 року.

Гра дозволяє проходити завдання необмежену кількість разів, що дає унікальну можливість кожному залучитися до підтримки. Після завершення проєкту будуть оголошені переможці, які внесли найбільший внесок.

Приєднатися до сервера можна, перейшовши за посиланням.

Фото: Суспільне