26.05.2024

Прем’єра українського фільму жахів з елементами еротики буде представлено на фестивалі “Миколайчук OPEN”

Прем’єра українського фільму жахів з елементами еротики буде представлено на фестивалі “Миколайчук OPEN”

Кінофестиваль “Миколайчук OPEN” знову готується здивувати свою аудиторію у Чернівцях. Цього разу у фокусі уваги – прем’єра фільму “Морена”, який об’єднує в собі елементи жахів та еротики.

За словами програмного директора фестивалю, Алекса Малишенка, ця стрічка, яка планується вийти в прокат у восени 2024 року, має всі шанси стати особливим явищем в українському кіномистецтві. Про це повідомляє  ktoday.com.ua, з посиланням на пресрелізу фестивалю.

“Морена” розповідає історію закоханої пари, Ганни та Юрка, які вирішують відпочити в селі, де живуть батьки дівчини. Однак, їхня ідилія обертається кошмаром через втручання молодої відьми Іванки, відомої сусідам як Морена. Вона створює загрозу для Юрка та змушує Ганну зробити вибір між коханням та життям свого закоханого. Це відкриває двері до таємничих подій та небезпеки, які доведеться подолати молодим закоханим.

У головних ролях зіграли Таїсія-Оксана Щурук, яка відома за участю у таких серіалах, як “Перші ластівки” та “Київ вдень та вночі”, а також Віталій Ажнов, Олександр Мельник, Василь Баша та інші.

Фільм став результатом співпраці продакшну Ganzafilm та Держкіно. Його зйомки пройшли в Карпатах, у селі Іспас на Буковині та на Київщині.

“Морена” обіцяє стати одним з найцікавіших кінорелізів цього року, а прем’єра на “Миколайчук OPEN” зробить фестиваль ще більш привабливим для кіноманів.

Дати проведення фестивалю вже відомі: з 15 до 23 червня 2024 року.