26.05.2024

Укрпошта ввела в обіг нову марку “Міста Героїв. Охтирка”

Укрпошта ввела в обіг нову марку “Міста Героїв. Охтирка”

Українська поштова служба впроваджує нову марку, присвячену місту-герою Охтирці Сумської області. Ця історична подія відображає важливість та шану до міст, які зазнали випробувань в часи війни.

Марка символізує відданість та героїзм людей, які захищали Охтирку та інші населені пункти від ворога. На ній відображена дата 27 березня 2022 року, коли завершилася активна фаза боїв за це місто. Про це інформує пресслужба Укрпошти.

Цей випуск марки став не лише важливою подією для філателістів, а й нагадує про важливість історії та подвигу наших героїв. В Укрпошті підкреслюють, що кожен місто-герой це перш за все його мешканці, які віддавали свої життя, захищаючи свою землю від ворожих загроз.

Укрпошта також випустила поштові марки, що вшановують інші міста-герої, такі як Херсон, Буча, Ірпінь, Гостомель, а також “Міста Героїв. Харківщина”. Ці випуски є своєрідними пам’ятниками подвигу та мужності українського народу.

Крім того, служба випустила марку, присвячену 10-річчю війни з Російською Федерацією та до другої річниці повномасштабного вторгнення. Ці марки, ізображаючи найбільш відомі фотографії за ці роки, нагадують про подвиг та стійкість українського народу в обличчі ворожої агресії.