29.05.2024

Всеукраїнський тиждень дитячого читання 2024 – відкрито

Всеукраїнський тиждень дитячого читання 2024 – відкрито

У Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей імені Т. Г. Шевченка відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання за гаслом «Читацька родина єднається заради вільної країни».

Цю подію організувала Національна бібліотека України для дітей за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. Гасло цьогорічного Тижня, «Наближаємо Перемогу з книгою», наголошує на важливості ролі книги в сучасних умовах.  У рамках свята також відбувалось живе спілкування дітей з письменниками та виступи музичних колективів. Про це повідомляє ktoday.com.ua з посиланням на Мінкультури. 

На відкритті з вітальним словом виступив тимчасово виконуючий обов’язки Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Каарандєєв. Він підкреслив, що сучасні бібліотеки створюють майбутнє країни, і виразив побажання, щоб кожний вечір, проведений з українською книгою, був кроком до Перемоги.

Цього року у всіх бібліотеках для дітей країни відбуваються різноманітні заходи, спрямовані на популяризацію книги та читання.

Такі заходи не лише сприяють популяризації читання серед дітей, а й виховують у них любов до культурних цінностей та розширюють світогляд. У майбутньому такі заходи сприятимуть формуванню високоосвічених та культурних громадян, які будуть активно сприяти розвитку суспільства.