29.05.2024

Женя Галич зізнається, що лікується у психіатра та приймає антидепресанти

Женя Галич зізнається, що лікується у психіатра та приймає антидепресанти

Український музикант і військовий Женя Галич відкрито поділився своїми проблемами психологічного характеру після війни. Він зізнався, що вже протягом останніх пів року активно займається з психіатром та отримує необхідну підтримку.

Український музикант і військовий Женя Галич є лідером гурту O.Torvald і одночасно відданим захисником України, який вступив до складу 135-го батальйону 114-ї окремої бригади тероборони в квітні 2022 року. Під час воєнних дій він зіткнувся зі складнощами психологічного характеру та відчув потребу в професійній допомозі. Про це повідомляє ktoday.com.ua, посилаючись на  коментар “Люкс ФМ”.

Галич розповів, що наразі вживає антидепресанти. Артист ділиться своєю власною боротьбою зі стресом та залежністю від алкоголю і наркотиків, підкреслюючи, що усвідомлення необхідності отримання допомоги було для нього важким, але важливим кроком.

“Я дуже сильно боявся йти в терапію, мені було важко усвідомити, що мені потрібна допомога. Я довів себе до того, що були періоди, коли я по декілька днів не пам’ятав свого життя через те, що я вживав колосальну кількість алкоголю і наркотиків. А це робило тільки гірше, а мені здавалося, що це мені допомагає”, – зізнався він.

Тепер чоловік радіє кращому стану здоров’я, підкреслюючи свій оптимізм та плани на майбутнє. Він активно працює над собою, щоб знову відчути гармонію і поновити здоров’я. В цьому йому допомагає підтримка лікарів та близьких.