27.05.2024

Письменник, журналіст та член НСЖУ Юрій Плаксюк готується до презентації книги “На стороні добра”

Письменник, журналіст та член НСЖУ Юрій Плаксюк готується до презентації книги “На стороні добра”

У серці української столиці, у приміщенні прес-центру Національної спілки журналістів України, 27 березня відбудеться важлива культурна подія, яка об’єднає шанувальників літератури та думки людей, зацікавлених у сучасних подіях.

Презентація книги “На стороні добра” відомого українського письменника, журналіста і члена НСЖУ Юрія Плаксюка – це подія, яка не тільки відобразить талант і творчий потенціал автора, але й відобразить погляди на актуальні проблеми сучасної України. Про це повідомляє  ktoday.com.ua, ссилаючись на телеграм-канал НСЖУ.

У своїй новій книзі автор акцентує увагу на темах, що залишаються актуальними в контексті сучасної ситуації в Україні, зокрема, на спротиві української армії та суспільства перед російською агресією.

На заході, окрім презентації книги, Юрій Плаксюк планує зробити дещо незвичайне. Він обіцяє запропонувати гостям кілька цікавих моментів, пов’язаних з організаційною стороною заходу, а також представить деяких видатних особистостей, які знайомі з інформаційною сферою та журналістикою.

Юрій Плаксюк – відомий український письменник і журналіст, який активно працює у журналістській сфері та відомий своїми високоякісними та відвертими матеріалами. Він має багатий досвід роботи у засобах масової інформації та вже випустив кілька книжок, які здобули популярність серед читачів.

Фото: Український кризовий медіа-центр