22.05.2024

Культурний захід для дітей: ГО “Бджола” та “Фонд розвитку Кам’янського” подарували маленьким глядачам світ казки

Культурний захід для дітей:  ГО “Бджола” та “Фонд розвитку Кам’янського” подарували маленьким глядачам світ казки

У сучасному світі, де стрес є невід’ємною частиною життя, особливо важливо забезпечити психологічне розвантаження й позитивні емоції для дітей. В рамках спільної ініціативи ГО “Бджола” та “Фонд розвитку Кам’янського”, спрямованої на підтримку пільгових категорій дітей, 25 березня у Кам’янському відбувся яскравий культурний захід.

Під керівництвом міського голови Андрія Білоусова, близько 80 дітей, серед яких були діти захисників України та діти з особливими потребами, відправилися на захоплюючу виставу “Рапунцель”, яка пройшла у приміщенні академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки. Про це повідомляє ktoday.com.ua.

Ця подія стала неймовірною можливістю для маленьких глядачів насолодитися магією театрального мистецтва разом із улюбленими персонажами казки. Крім того, активісти не забули про солодкі подарунки для маленьких гостей. Це був ще один приємний момент, який зігрів серця дітей і додав позитивних емоцій до їхнього відпочинку.

За словами організаторів, мета цього заходу була досягнута в повному обсязі – діти отримали не лише можливість насолодитися культурним вихідним, але й зарядилися позитивом та енергією на майбутнє. Такі ініціативи підтверджують важливість спільної роботи громадських організацій, влади та активістів на благо майбутнього  дітей.