29.05.2024

Андре Тан привертає увагу до війни в Україні на Тижні моди в Лос-Анджелесі

Андре Тан привертає увагу до війни в Україні на Тижні моди в Лос-Анджелесі

На тижні моди в Лос-Анджелесі відбувся показ нової колекції від українського дизайнера Андре Тана під назвою “Open Your Eyes”.

За словами Андре Тана, українські дизайнери не лише воюють, а й творять, і саме це було метою їхнього представлення у Лос-Анджелесі. Про це повідомляє ktoday.com.ua 

Цього року українські модельєри збиралися на Тижні моди, щоб продемонструвати свою творчість та привернути увагу до української культури і талантів. Для них це новий ринок та нова можливість заявити про український фешн та культуру у світі. Це – своєрідне нагадування про війну в Україні, підкреслення важливості та актуальності української моди в світі.

«Я кілька разів хотів скасувати показ — були певні складнощі, але потім зрозумів, що цей Тиждень моди — гарна можливість вчергове нагадати світові про те, що війна триває і Україна потребує підтримки світової спільноти», — повідомив дизайнер.

Українські бренди вже успішно представляють країну у великих модних столицях світу, таких як Мілан, Париж, а тепер і в США.

Друзі та шанувальники дизайнера відгукувалися на його пост у соцмережах та вітали українських дизайнерів з успішним показом у Лос-Анджелесі.

Фото: прес-служба