27.05.2024

У Києві внаслідок ракетного удару пошкоджено будівлю Академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну

У Києві внаслідок ракетного удару пошкоджено будівлю Академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну

Унаслідок ракетного удару, що стався 25 березня, у столиці України пошкоджена частина будівлі Академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Про це повідомляє ktoday.com.ua з посиланням на Міністерство культури та інформаційної політики.

Зокрема, в результаті ракетного удару серйозні пошкодження зазнала центральна частина корпусу. Внаслідок інциденту була повністю зруйнована спортивна зала, конгрес-хол та виставковий центр.  Унаслідок інциденту пошкоджено музейно-конференційний зал на першому поверсі, актовий зал та частково зруйновано підсобні приміщення. Також значні пошкодження отримали приміщення кафедр і аудиторій навчального закладу.

Масштаби руйнувань планується оцінити найближчим часом, заявили у Міністерстві культури. Планується також провести протиаварійні заходи на пошкоджених об’єктах. Важливо відзначити, що під час атаки у будівлі перебувала група людей, зокрема аспірантка, яка постраждала.

Що відомо про ракетну атаку на столицю

Зранку, 25 березня, у Києві відбулася серія вибухів. У мережі з’явилися повідомлення про видимий дим над містом. Крім Печерського району, падіння уламків зафіксували також у Дарницькому районі, де пошкоджений приватний будинок у мікрорайоні Осокорки.