26.05.2024

Як Христина Соловій потрапила на “Голос країни” та чому не хотіла працювати з Кароль та Пономарьовим

Як Христина Соловій потрапила на “Голос країни” та чому не хотіла працювати з Кароль та Пономарьовим

Христина Соловій, яка відома своїм вольовим характером, розпочала свій шлях на популярному співочому шоу “Голос країни”. Це стало початком її шляху до визнання, але вже на старті вона виявила свою самостійність і відсутність бажання підкорятися вже відомим тренерам, зокрема, Тіні Кароль та Олександру Пономарьову.

Сама Христина заявила, що не хотіла б співпрацювати з цими зірковими особистостями, оскільки не відчувала спільного з ними музичного візіонерства. Про це повідомляє ktoday.com.ua з посиланням на інтерв’ю зірки.

“Пономарьов? Він би не знав, що зі мною робити, а я не знала би, що йому сказати…Тільки скрипка або Вакарчук”, – сказала Христина.

Її бажаними наставниками були В’ячеслав Вакарчук та Олег Скрипка. Ці музиканти представляли для Соловій більш близьку музичну ідентичність.

Хоча співачці не вдалося здобути перемогу на шоу, вона продовжила співпрацю з В’ячеславом Вакарчуком поза межами програми. Проте, згідно зі словами Соловій, їхній контракт був розірваний у 2023 році через різницю у творчих поглядах. Христина виразила бажання розвивати свою музику у власному напрямку.

Христина Соловій демонструє свою сміливість і самобутність як у музичному творчості, так і в житті, продовжуючи шукати своє унікальне місце в українській музичній індустрії.