22.05.2024

Наталія Могилевська підтримує українців новою піснею “Журба”

Наталія Могилевська підтримує українців новою піснею “Журба”

Відома українська співачка Наталія Могилевська вразила своїх шанувальників новою піснею “Журба”, яка стала справжньою душевною опорою для людей, які переживають складні часи через постійні обстріли.

Про це повідомив менеджмент зірки Новини.LIVE. У цій композиції артистка відображає ту силу духу, яка допомагає людям не втрачати віру в життя та продовжувати кохати його.

“Журба” — це пісня, що оспівує непохитну віру українців, які незважаючи на постійний біль і страх, не припиняють мріяти та вірити в майбутнє нашої країни. Наталія Могилевська написала цю композицію, щоб продемонструвати, як творчість може бути джерелом опори для наших співвітчизників у часи складних випробувань, які приніс нашій землі конфлікт з Росією.

“Не журися, моя Україно! Цю пісню я створила, щоб підтримати наш дух, щоб знайти в серці сили і радість зустріти весну, зустріти сонце, посіяти новий врожай”, — написала Наталія.

Співачка нагадує, що важливо знайти в собі силу кохати життя й не занурюватися в журбу, навіть у найтяжчі моменти, сповнені тривог і страхів.