29.05.2024

Київська кіностудія “Pronto Film” постраждала від уламків російських ракет

Київська кіностудія “Pronto Film” постраждала від уламків російських ракет

Внаслідок масованого ракетного удару по Києву 21 березня, постраждала кіностудія “Pronto Film”, де знімалися такі відомі українські кінофільми, як “Довбуш”, “Фокстер і Макс”, а також “Поводир”.

Про це повідомив режисер Олесь Санін у Facebook.

“Pronto Film сьогодні вранці. Тут я зняв практично всі свої фільми. Люди цілі! А Кіно творять люди. Вікна заскляться, стіни відремонтуються. Будемо жити”, – написав він.

Довідка:

Олесь Санін — визнаний український кінорежисер, актор, оператор, продюсер, музикант та скульптор. Він є заслуженим артистом України та лауреатом Державної премії України імені Олександра Довженка. Справжнє ім’я – Олександр. Привертає увагу своїм унікальним підходом до кінематографії та творчості загалом, завоювавши повагу і вдячність глядачів та критиків.

Нагадаємо, вночі 21 березня на території України було оголошено повітряну тривогу через масовану ракетну атаку Росії. Київ атакували балістичними ракетами, і в столиці пролунала серія гучних вибухів.

Столиця зазнала сильного удару ракетами ворога, який відчули мешканці трьох районів області. На жаль, є постраждалі і серйозні руйнування. Було пошкоджено 6 шкіл і дитсадків. Відомий будинок заводу “Укркабель” став жертвою ракетної атаки, також пошкоджені історичні символи релігійної архітектури – Свято-Миколаївський храм та каплиця на Татарці. Ці об’єкти є не лише важливими архітектурними спадщинами, а й символами духовності та культурного надбання регіону.