22.05.2024

Батько Кузьми Скрябіна розкрив причину раптової смерті дружини

Батько Кузьми Скрябіна розкрив причину раптової смерті дружини

В ефірі програми «Сніданок з 1+1», ведучий Єгор Гордєєв зустрівся з батьком покійного Кузьми Скрябіна, Віктором Кузьменком. Ця зустріч стала можливістю для Віктора відкрити серце та поділитися історією своєї сім’ї та творчості сина.

Під час розмови Віктор розповів про тяжку хворобу, яка вразила його дружину, маму Кузьми. Жінка боролася зі страшним недугом протягом семи місяців, переживши два інсульти.  Це  надихнуло Кузьму на створення пісні «Мам», яка стала легендарною та проникає до сердець шанувальників його творчості.

Відомо, що Кузьма написав цю пісню під час подорожі до рідної хати. Їдучи дорогою, яка його занесла через ліс, співак відчував невизначену тривогу перед загрозою не побачити свою матір. Цей емоційний момент став ключовим для витворення тексту пісні, який звучав із душевною справжністю.

Мама Кузьми Скрябіна була найбільшею шанувальницею творчості свого сина. Вона прожила після його смерті вісім років. У вересні 2023 року вона раптово померла, а сім’я артиста вирішила не давати коментарів на цей рахунок у засобах масової інформації.

Віктор Кузьменко ділиться, що продовжує справу, що об’єднувала його з дружиною – вони разом створювали декоративних ангелів та дзвіночки з кераміки.