22.05.2024

Олена Зеленська, Маша Єфросиніна та інші: рейтинг 100 найвпливовіших жінок України

Олена Зеленська, Маша Єфросиніна та інші: рейтинг 100 найвпливовіших жінок України

У Києві відбулося визначення найвпливовіших жінок у різних сферах діяльності, що стало своєрідним першим рейтингом “Сила жінок”.

Цю ініціативу започаткувало видання “Українська правда”, обравши 100 жінок, які відзначаються своєю наполегливістю, самопожертвою та турботою про майбутнє українського суспільства.

Головна редакторка УП, Севгіль Мусаєва, підкреслила, що проект має на меті розповісти про жінок, які надихають своїми досягненнями у найрізноманітніших сферах.

Серед найвпливовіших жінок цього рейтингу опинилися Олена Зеленська, Маша Єфросиніна, Джамала, Alyona Alyona, Таня Муіньо, Оксана Забужко, Ярослава Гресь,  Яніна Соколова,  Ірма Вітовська, Еліна Світоліна, Ольга Харлан та багато інших.

Проєкт “УП100. Сила жінок” відзначив кожну з них за досягнення у вісьми різних сферах, таких як “Суспільство”, “Захисниці”, “Управління та політика”, “Бізнес”, “Креативні індустрії та мода”, “Освіта та наука”, “Культура” і “Спорт”.

Висловила вдячність за визнання ведуча та інфлюенсерка Маша Єфросиніна, зазначивши, що це велика честь бути серед таких видатних жінок.

Лідерка у категорії “Культура”, Джамала, висловила подяку за нагороду та наголосила на важливості жіночої солідарності та підтримки один одного. Переможниця “Євробачення-2016” також виступила на церемонії,  поділившись з гостями своїми виступами.

Проект “Сила жінок” став важливим кроком у відзначенні та підтримці досягнень та ролі жінок у суспільстві, а також сприяє піднесенню їхнього впливу та значення в різних сферах діяльності.