29.05.2024

Аlyona alyona розповіла про проблеми зі здоров’ям

Аlyona alyona розповіла про проблеми зі здоров’ям

Українська виконавиця рок-пісень та одна з представниць України на “Євробаченні-2024” alyona alyona поділилася зі своїми шанувальниками на сторінці в Instagram проблемами зі здоров’ям, які зараз її турбують.

Другий раз протягом останнього місяця alyona alyona вже відчула на собі симптоми захворювання, зокрема, біль у носі. У своїх повідомленнях в соціальних мережах, вона поділилася  спостереженнями та здогадами щодо причин цього, висловивши припущення, що можливо, хтось чхнув на неї у лікарні, яку вона відвідала.

“Я не робила нічого поганого, не переохолоджувалася. Просто не знаю. Щойно була у лікарні, можливо, хтось там чхнув на мене”, – розповіла артистка.

Не зважаючи на проблеми зі здоров’ям, alyona alyona активно готується до виступу на Євробаченні-2024. Вона не лише займається репетиціями та підготовкою свого виступу, а й активно взаємодіє зі своїми фанами, поділяючись з ними своїми емоціями та ділиться  повідомленнями. Дівчина розповіла про проблеми з капілярами, які виникли у неї на шкірі. Вона зазначила, що збирається провести спеціальну процедуру косметологічного лікування, щоб позбутися від куперозу та судинної сіточки.

Співачка також поділилася фотографією результатів процедури, яка вже допомогла їй покращити стан шкіри.

Нагадаємо, в травні шведське місто Мальме проведе найочікуваніший музичний захід року – конкурс Євробачення-2024. Прозвучать пісні всіх 37 країн-учасників, серед яких і Україна представлятиме виконавців alyona alyona & Jerry Heil з композицією “Teresa & Maria”.