29.05.2024

Іван Клименко, автор хітів хітів “Стефанія” та Teresa& Maria, відповів на звинувачення у співпраці з російськими артистами

Іван Клименко, автор хітів хітів “Стефанія” та Teresa& Maria, відповів на звинувачення у співпраці з російськими артистами

Продюсер, автор пісень хітів “Стефанія” та Teresa & Maria та співзасновник лейблу ENKO, Іван Клименко, звернув увагу на “черговий наклеп” в адресу його особи, що надійшов зі сторони ISLND TV.

Допис Іван Клименко поширив у Instagram.

В зазначеному відео, опубліковане на YouTube-каналі “Ісландія”, є намагання звинуватити Клименка у співпраці з артистами з Росії, навіть після початку повномоштабного вторгнення.

Клименко заявив, що ці звинувачення – це неправда, і це черговий приклад поширення фейкових новин. Він пояснив, що пісня “7 запятых” російської співачки Юліани Карулової, згадана у відео, була написана ним більше дев’яти років тому і продана ще у 2015 році. Такі випадки, коли артист купує пісню, а вона виходить через кілька років, відбуваються досить часто.

Продюсер також підкреслив, що з початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України він не мав жодної співпраці з російськими артистами. Він визнав свої помилки в минулому, зазначивши, що вже давно перестав працювати з артистами з Росії та обіцяв більше цього не робити.

Підсумовуючи, Клименко вибачився перед суспільством за свої попередні дії та закликав припинити поширення неправдивої інформації.