26.05.2024

Мистецька школа в Кам’янському відзначила успіхи народної творчості

Мистецька школа в Кам’янському відзначила успіхи народної творчості

Вчора, 19 березня, у Кам’янській мистецькій школі №6 пролунали надзвичайні мелодії  у рамках творчого звіту теоретичного відділу “Рідна Україно, земле колискова, обіймаю піснею тебе”.

Українські пісні наповнили приміщення школи відчуттям національної гордості та культурної спадщини.

“Дуже важливо в цей надскладний час, щоб діти мали можливість для творчого розвитку. Вони –  джерело майбутнього України, будівники її сьогодення та архітектори завтрашнього дня”, – підкреслила Римма Швець, директорка КЗ спеціалізованої мистецької освіти “Мистецька школа №6” КМР.

Звуки народних інструментів вражали глядачів, а чуттєвий романс і вокальний твір стали справжньою окрасою заходу.

В цей вечір виступили як учні, так і викладачі. Молодші і старші віддавали шану українській музичній традиції своїм власним унікальним виконанням. Після кожного виступу весь зал бурно аплодував, виражаючи свою підтримку та визнання учасникам заходу.

Глядачі також мали змогу активно долучитися до активностей, заспівати українські народні пісні разом із виконавцями. Цілковите занурення в атмосферу української культури та мистецтва створило неповторний колорит заходу.

Директорка мистецької школи Римма Швець підкреслила, що такі події в школах сприяють не лише розвитку творчих здібностей учнів, але й підтримці української культури. Це є важливим кроком у формуванні патріотичних цінностей та любові до рідної землі, адже мистецтво, як історія, є дзеркалом нації.