29.05.2024

Українка Юлія Бялецька відзначена премією ЄС, як жінка-інноваторка

Українка Юлія Бялецька відзначена премією ЄС, як жінка-інноваторка

Українка Юлія Бялецька стала першою жіною з України, яка отримала престижну нагороду від Європейського інституту інновацій та технологій. Її визнано переможницею в категорії “Жіноче лідерство”, що відзначає досягнення жінок на керівних посадах у сферах науки та інновацій.

Це повідомили European Institute of Innovation & Technology.

Бялецька, яка є СЕО-спеціалісткою та співзасновницею стартапу S.Lab, отримала цю нагороду за її внесок у розробку екологічного пакування. Компанія S.Lab виробляє біорозкладне пакування з рослинних компонентів, яке повністю розкладається в ґрунті за 30 днів, створюючи альтернативу пластику та допомагаючи боротися з глобальними екологічними викликами.

Урочисте вручення премії відбулося у Брюсселі під час Research and Innovation Week. Цю високу відзнаку вручила Європейська комісарка з питань інновацій Іліана Іванова.

Юлія Бялецька поділилася своїми враженнями від цього досягнення, зазначивши, що це не лише її особисте досягнення, а визнання всієї команди.

Вона зобов’язалась працювати не лише на благо екологічного майбутнього, а й на благо світу, де кожна жінка має можливість вільно здійснювати свої мрії.

Отримання цієї нагороди від Європейського інституту інновацій та технологій є важливим кроком для підтримки гендерної рівності та підкреслення важливості ролі жінок у науковій та інноваційній сферах.