29.05.2024

Зірка “Я, Побєда і Берлін” Іван Бліндар вивчає керування дроном

Зірка “Я, Побєда і Берлін” Іван Бліндар вивчає керування дроном

Український актор Іван Бліндар, відомий своєю участю у фільмах “Я, Побєда і Берлін”, поділився своїми думками щодо готовності йти воювати за Україну.

За словами артиста, нинішні часи вимагають від усіх готовності допомагати Збройним Силам України або бути готовими допомагати їм.

“Зараз такі часи, що треба або ти в ЗСУ, або для ЗСУ. І третього зараз не дано. Ну і треба жити максимально в цих паузах, поки ти донатиш, працюєш на донати. Чи вчишся воювати, чи воюєш. Не забувати про життя”, – зазначив актор.

Він також розповів, що активно допомагає військовим та має намір показати їм свій фільм “Я, Побєда і Берлін”. Під час своєї підтримки військових, Іван Бліндар також зазначив, що проходив курс з тактичної медицини. Наразі опановує курс з керування дроном.

“Я домовився з хлопцями, скинули навчальний курс на дрон, на мавік і пульт мені передав мій однокласник”, – прокоментував Бліндар.

Актор готується до будь-яких викликів: навчається керувати дроном та мріє освоїти великі крила, демонструючи свою готовність служити Україні.

“Я вже буду собі потрохи вчитись. Як то кажуть, ліпше знати і використати, ніж не знати і обісратись. Плюс FPV ще хочу освоїти. Але в майбутньому я би хотів навчитися великі крила освоїти… “Лелекою”… В разі чого, треба бути всім готовими”, – сказав Іван.

Ці висловлювання Івана Бліндара свідчать про його готовність допомагати українським військовим та показують його відданість країні в умовах війни.