27.05.2024

Видавництво “Наш Формат” попереджає про незаконне використання віршів Максима Кривцова без дозволу

Видавництво “Наш Формат” попереджає про незаконне використання віршів Максима Кривцова без дозволу

Українське видавництво “Наш Формат” наголошує на важливості захисту авторських прав померлого на війні військовослужбовця та талановитого поета Максима Кривцова, відомого під псевдонімом Далі.

Про це було повідомлено у Facebook.

Після загибелі Максима на війні в 2022 році, його родині та ГО “Реформація” було передано ексклюзивні права на твори, що дозволяє видавництву контролювати їхнє використання. Половина зібраного доходу від продажу книги “Вірші з бійниці” спрямовується на підтримку родини поета, а інша частина – на а підтримку книжкових проєктів для військових.

У видавництві наголошують, що всі несанкціоновані дії з використання творчості Максима Кривцова є порушенням закону та не враховують його внеску у культуру. Для отримання дозволу на використання творів поета рекомендується звертатися безпосередньо до видавництва.

Померлий поет відомий не лише своєю поезією, але і активною участю у військових справах. Його трагічна загибель залишила глибокий слід у серцях українців, і його твори залишаються невід’ємною частиною національної культури.

Усім шанувальникам творчості Максима Кривцова закликається поважати його пам’ять та авторські права, щоб зберегти його спадок для майбутніх поколінь.

“Для отримання дозволів, вказівок чи порад щодо правильного використання творчості Максима, будь ласка, звертайтеся до нас”, – підкреслили у видавництві.

У своєму зверненні до громадськості, видавництво підкреслює, що твори Максима є об’єктом його інтелектуальної власності, і будь-яке їх використання без дозволу є порушенням авторських прав.