27.05.2024

Євген Клопотенко відверто розповідає про стрес і боротьбу у шоу “МастерШеф”

Євген Клопотенко відверто розповідає про стрес і боротьбу у шоу “МастерШеф”

Український шеф-кухар та ресторатор Євген Клопотенко розкрив дивовижні деталі свого участі в кулінарному шоу “МастерШеф” у 2015 році. В інтерв’ю для ютуб-каналу “Це Ніхто Не Буде Дивитись”, він вперше розповів про виплачену йому суму за перемогу та стрес, який довелося пережити.

Клопотенко став переможцем у цьому престижному конкурсі, але відмінності почалися вже з моменту нагородження. У звичайних обставинах переможці отримують символічний кубок, але цього разу так не сталося. Євген розкрив, що йому сплатили значно менше, ніж іншим переможцям, і навіть не вручили кубок. За його словами, бюджет на той рік був різко урізаний через події в країні, і він отримав лише частину від виграшу, яку витратив на навчання.

“Всі отримували по 500 тисяч по 1 мільйону, переможці, я отримав 200 тисяч, а це ще з урахуванням податків, це 180 тисяч і 120 з яких я витратив в школі. В принципі спрацював в нуль. І кубку не дали. Тому зараз те, що я розкажу можливо могли б у мене забрати кубок, але в мене його немає”,- зізнався Клопотенко.

Але це ще не все. Клопотенко розповів про напружений період перед фіналом, коли його відкидали і критикували. Він опинився в групі, з якою домовилися працювати разом, але після більш близького знайомства з одним із учасників, з яким потоваришували, Євген змінив свої плани, за що отримав лейбл “зрадника” від своєї колишньої команди. Весь цей тиск призвів до двомісячного стресу, який Клопотенко змушений був пережити.

Його історія вражає, показуючи, як навіть у світі кулінарії перемога може бути гіркою, а слава — платою за великі жертви.