27.05.2024

Українські активісти в Нью-Йорку влаштували протест та перешкодили проведенню святкування Масляної

Українські активісти в Нью-Йорку влаштували протест та перешкодили проведенню святкування Масляної

У серці Нью-Йорка відбувся вражаючий мітинг-перформанс, організований українськими активістами, які виступили проти російського святкування Масляної.

Громадська організація Svitanok.nyc взяла на себе ініціативу організувати мітинг-перформанс, щоб відкрито продемонструвати американцям реальний образ Росії. Активісти висловили своє неприйняття російської пропаганди та її впливу на суспільство.

“Мовчання вбиває та створює простір для маніпуляцій, невігластва та поширення отруйної російської пропаганди. Ця пропаганда серед нас, вона вже тут, в Америці. Росіяни використовують культуру як зброю”, – зазначають в організації.

Учасники перформансу демонстрували плакати з закликами до боротьби з тероризмом Росії та фотографії з наслідками її агресії.

Президент організації Svitanok.nyc, Олександр Таран, відкрито заявив, що Росія – держава-терорист, особливо після подій в Одесі, де її ракети вбили беззахисних мирних жителів.

Як зазначають активісти, ця акція стала висловленням протесту проти російської агресії та пропаганди, яка відбулася в одному з найбільших міст світу, виявляючи підтримку України та її боротьби за свободу та незалежність.