22.05.2024

Від потерпілої до пропагандистки: відома породілля з Маріуполя назвала “фейком” фільм “20 днів у Маріуполі”

Від потерпілої до пропагандистки: відома породілля з Маріуполя назвала “фейком” фільм “20 днів у Маріуполі”

Маріанна Вишемирська, що потрапила під обстріл у Маріупольскому пологовому будинку, тепер виявляється на іншому боці барикад.

Після драми, яка розгорнулася під час ракетного обстрілу у Маріуполі та відображення жорстокості россійської агрессії у документальному фільмі “20 днів у Маріуполі”, українка Маріанна Вишемирська вирішила висловити свої думки про кінострічку. Вона не лише відмовилася визнати істинність подій, відображених у фільмі, але й виразила неповагу до його авторів.

Її заяви, що фільм – це “ярмарок лицемірства”. Проте навіть у цьому вислові виявляється дивний парадокс – Вишемирська визнає, що фільм не дивилась, але знає, що буде показано у ньому.

Знаєте, сам фільм і вручення я не дивилася, але я прекрасно розумію, що там було. Ну, ніяк інакше, як, скажімо так, окрім як ярмарком лицемірства, я це назвати не можу,
– сказала Маріанна.

Жінка також висловила переконання, що кінострічка “20 днів у Маріуполі” мала б отримати Оскар, оскільки, на її думку, це було одразу задумано.

Варто зазначити, що режисер фільму “20 днів у Маріуполі”, Мстислав Чернов, відмовився засуджувати Маріанну Вишемирську. Він наголосив, що кожна людина має право на власну думку, і зробити висновок про блогерку без повного розуміння обставин є неправильним.

Що відомо про Маріанну
Жінка, яка стала знаменитою понад 2-х років тому після бомбардування пологового будинку в Маріуполі, зайнялась блогерством. Її ім’я стало відомим, коли вона опинилася на фотографії Мстислава Чернова, що була зроблена на місці трагедії. Хоча Маріанна тоді отримала поранення, вона все ж вижила. В даний час проживає в Москві, де підтримує противника та активно виконує пропагандистську діяльність.