27.05.2024

Наприкінці травня в прокат вийде українська кінострічка “Ти мене любиш?”

Наприкінці травня в прокат вийде українська кінострічка “Ти мене любиш?”

30 травня в кінотеатрах країни відбудеться довгоочікувана прем’єра фільму “Ти мене любиш?”.

Ця кінострічка обіцяє не лише розповісти захоплюючу історію дорослішання головної героїні, але й пвикликати в глядачах хвилю емоцій та згадок про складні історичні часи.

Режисерка фільму Тоня Ноябрьова, відома роботою “Герой мого часу”, за яку її визнали найкращою українською режисеркою на 9-му Одеському міжнародному кінофестивалі.

Кінострічка “Ти мене любиш?”демонструє історію 17-річної Кіри. Дівчина переживає не лише розлучення батьків, але й свідчить перехідний період в історії своєї країни – з розпаду СРСР до народження нової держави.

Прем’єра фільму відбулася на великому міжнародному кінофестивалі Берлінале минулого року, де  здобула визнання критиків та глядачів своєю яскравістю і відвертістю в поданні теми.

“Ти мене любиш?” – це не лише кінопроект, але й результат співпраці різних кінокомпаній та державних установ. Зокрема, виробництво фільму забезпечує Family Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно у копродукції з Commonground Pictures та зі скандинавським кінофондом Film і Väst.

Нещодавно було оголошено про зміну дати прем’єри, яка спочатку планувалася на 16 травня, але тепер глядачів запрошують на 30 травня.

Фільм “Ти мене любиш?” обіцяє стати не лише кінопроектом, але й своєрідним мандрівкою в минуле, яка розкаже глядачам про кохання, втрати, зміни та надію, зігріваючи їх серця своєю  історією та акторським складом.

Джерело: Держкіно