29.05.2024

Співак MELOVIN втратив близьку людину внаслідок ракетного обстрілу Одеси

Співак MELOVIN втратив близьку людину внаслідок ракетного обстрілу Одеси

У рідному місті популярного українського співака MELOVIN, Одесі, яке постраждало від ракетного обстрілу, сталася трагічна втрата.

Як повідомляє телеграм-канал «Дежурний по Одесі», з посиланням на повідомлення артиста в соціальній мережі, MELOVIN був змушений прийняти гірку новину про загибель одного зі своїх близьких внаслідок обстрілу Одеси, який стався 15 березня.

MELOVIN, справжнє ім’я якого Костянтин Бочаров, відомий не лише своїм талантом, а й тісними зв’язками з Одесою. Він приїжджав до рідного міста нещодавно, щоб провести час з родиною та насолодитися атмосферою рідних вулиць.

У повідомленні артиста відчувається глибокий біль та горе: «Одеса. Моє серце не витримує. Я втратив ще одну близьку людину».

У той же час, конкретну особу загиблого MELOVIN не уточнив.

MELOVIN став широко відомим після своєї участі та перемоги в шостому сезоні українського вокального шоу «Х-фактор» в 2015 році. У 2018 році він представив Україну на «Євробаченні-2018». На даний момент його творчий шлях прикрашають кілька альбомів, безліч відеокліпів і три нагороди в номінації «Відкриття року».

У цьому році MELOVIN також намагався потрапити на «Євробачення», беручи участь в Національному відборі, але перемога відійшла дуету Jerry Heil і Alyona Alyona.

Ця трагічна втрата стала серйозним ударом для MELOVIN та його сім’ї в умовах складної воєнної обстановки. Спільнота його прихильників висловлює свої співчуття артисту та всім, хто постраждав від наслідків військових дій.