29.05.2024

У Кам’янському Центральному парку відсвяткували Масляну

У Кам’янському Центральному парку відсвяткували Масляну

Сьогодні в Кам’янському відзначили надзвичайно яскравий і радісний святковий день – Масляну.  Різноманітна програма була незабутньою для усіх учасників і гостей заходу.

Центральний парк став центром святкувань, де люди зібралися, щоб відзначити це веселе свято разом. Звучали мелодії місцевих вокальних гуртів, які заряджали атмосферу позитивом та радістю.

«В цей святковий день хочеться побажати всім міцного здоров’я і злагоди в іх сім’ях. Головне, щоб скоріше закінчилась війна в нашій славній Україні. Йдемо до Перемоги!», – сказала музичний керівник гурту «Матіола» Поліна Аушева.

Не обійшлося без виступу молодих талантів з Кам’янського фахового музичного коледжу імені Мирослава Скорика, які вражали глядачів своїми неймовірними виступами.

Малеча мала змогу взяти участь у різноманітних конкурсах, які розважали та об’єднували присутніх.

Чудовий аромат каші, чаю та млинців наповнював повітря, адже гостей частували справжніми смаколиками, які доповнювали атмосферу святкування.

В парку також провели майстер-клас з петриківського роспису, де кожен міг відчути себе митцем та створити щось неповторне своїми руками. Охочі також допомогали плести сітки для ЗСУ. А ще провели конкурс на найкращу ляльку-мотанку.

Цей конкурс збагатив святкову атмосферу Масляної та надав учасникам незабутні враження та позитивні емоції.

«Кожен вироб несе в собі частинку авторської душі та таланту свого творця, що робить конкурс ще цікавішим і різноманітнішим. Більшість голосів глядачі віддали за ляльку «На захисті свободи» ліцею №21. Загалом, святкування Масляною – це гарна традиція. Дякую міському голові, ГО «Бджола», Департаменту освіти, управлінню молоді та спорту і всім, хто долучився до цієї ініціативи. Такі заходи надихають на нові творчі виторги та сприяють збереженню національної культурної спадщини», – сказала  заступник директора КЗ КМР «Парки Кам’янського» Катерина Корж.

Масляна в Кам’янському виявилася яскравим святом і чудовою можливістю показати красу української народної культури через різноманітність та оригінальність творчих ідей.