27.05.2024

79-річний актор серіалу “Гра в кальмара” засуджений за сексуальні домагання

79-річний актор серіалу “Гра в кальмара” засуджений за сексуальні домагання

Актора О Йон Су, відомого за роллю у популярному серіалі “Гра в кальмара”, засудили до восьми місяців умовного тюремного ув’язнення за сексуальні домагання.

Він визнаний винним у тому, що без дозволу обійняв, торкався тіла і поцілував у щоку жінку у 2017 році. Суддя Чон Йон Джу визнав записи жертви про напад і її заяви послідовними і правдивими.

Актор планує оскаржити вирок і має на це сім днів. Звинувачення у сексуальних домаганнях були висунуті проти нього у листопаді 2022 року, але справу припинили розглядати. Нещодавно слідство було поновлено.

Варто відзначити, що актору на момент судового процесу вже було 79 років. Він отримав міжнародну популярність завдяки ролі у серіалі “Гра в кальмара”, який переглянули понад 100 мільйонів глядачів у всьому світі. О Йон Су також отримав “Золотий глобус” за свою роль.

Проте через звинувачення його вже виключили з майбутнього фільму в Південній Кореї.

У підсумку, справа О Йон Су викликає широкий резонанс як у Південній Кореї, так і в міжнародній спільноті. Його засудження та виключення з майбутнього проекту свідчать про серйозність ситуації і підтримку жертви.