22.05.2024

На прем’єрі фільму за мотивами повісті Кузьми Скрябіна з’явилася його дружина разом з донькою

На прем’єрі фільму за мотивами повісті Кузьми Скрябіна з’явилася його дружина разом з донькою

Дружина Кузьми Скрябіна, Світлана Бабійчук, разом з їхньою донькою Барбарою взяли участь у важливій події, яка відбулася у Києві. Захід був присвячений допрем’єрному показу фільму за мотивами повісті Кузьми Скрябіна “Я, “Побєда” і Берлін”.

Світлана з донькою зазвичай уникають відвідування публічних заходів, проте на цьому їх можна було побачити. Їх появлення на червоній доріжці вразило багатьох.

Світлана виглядала чудово, у чорному светрі з різнокольоровими вставками на рукавах, шкіряній спідниці міді і ботильйонах на підборах. А Барбара була одягнена у чорне лаконічне вбрання, прикрасила свій образ срібним ланцюжком із підвіскою у вигляді ключа з сердечком.

Фільм “Я, “Побєда” і Берлін” розповідає історію музиканта-початківця, який разом з другом вирушає до Берліна на старій “Побєді”. Вони сподіваються обміняти автівку на омріяний “Мерседес” і встигнути на концерт. Проте вже з початку подорожі стає зрозуміло, що усе пішло не за планом.

Усі ці пригоди є частиною історії становлення музиканта, його пошуки себе, дружби та шляху до мрії.

Wellboy,На прем’єру також прийшли зірки: Фагот, Тіна Кароль, Антитіла, Анна Трінчер, Женя Галич, Соломія Вітвіцька, Pianoбой, Остап Ступка та інші.

Цікавий факт

Андрій Кузьменко, відомий як лідер гурту “Скрябін”, був не лише музикантом, але й талановитим письменником. Він написав три цікаві повісті, які варто відзначити.

Перша з них, “Я, “Побєда” і Берлін”. Друга повість, “Місто, в якому не ходять гроші”, відзначається елементами фантастики і жахів, схожих на твори відомого письменника Стівена Кінга. Третя повість, “Я, Паштєт і Армія”, є найвеселішою з усіх трьох. Вона розповідає про пригоди героїв під час служби в армії, де вони намагаються уникнути муштри та потрапляють у різні комічні ситуації.

Ці три книги свідчать про творчий потенціал Андрія Кузьменка, який виявився не тільки в музиці, але й у літературі.