29.05.2024

Monatik ділиться приквелом з нового альбому

Monatik ділиться приквелом з нового альбому

Улюбленець публики, український співак, танцівник і автор пісень Дмитро Монатік розповів про створення свого майбутнього альбому, який наповнений позитивними емоціями та казковим настроєм.

Він поділився, що його нові композиції мають не лише розважальну, але й терапевтичну функцію, допомагаючи слухачам відволіктися від думок про війну завдяки фантазіям та мріям.

“Пісні про добро, танці, щось світле і прекрасне, особисто для мене, сьогодні звучать, як казки. Я завжди любив казки. Хоча б тому, що вони здебільшого мусили закінчитись хепі-ендом”, – зазначає Дмитро.

Монатік розкрив, що багато зі своїх віршів та мелодій для альбому він творив, перебуваючи у бомбосховищі свого будинку. Там він згадував минуле мирне життя та мріяв про майбутнє, стараючись перетворити ці спогади у казкові образи. Він вірить, що його творчість зможе зробити важкі дні та ночі слухачів трохи легшими.

Альбом “Вічно танцююча людина” наразі знаходиться на етапі створення, проте Монатік уже починає знайомити своїх прихильників із новим матеріалом. Він підкреслив, що кожна казка або оповідання мають свого головного героя, і для його альбому таким став “Вічно танцююча людина”.

Крім того, артист оголосив про прем’єру кліпу, заплановану на 22 березня, і запросив своїх прихильників насолодитися атмосферою та переглянути початок історії, яка вже розпочалась.