26.05.2024

Настя Каменських влаштувала імпровізований виступ у бомбосховищі в Кременчуці

Настя Каменських влаштувала імпровізований виступ у бомбосховищі в Кременчуці

Співачка Настя Каменських разом з глядачами спустилася до укриття під час повітряної тривоги в Кременчуці.

14 березня, під час концерту у рамках туру “Я – Україна”, пролунала повітряна тривога,  тому артистка вирішила продовжити виступ у безпечному місці –  у бомбосховищі. Незважаючи на обставини, Настя разом з усією командою та глядачами під оплески глядачів, які вказували ритм, співала свої пісні спочатку без супроводу музичних інструментів, а потім – разом з гітаристом та саксофоністом.

“Наше сьогодення – неймовірно важкий період для кожного. Але ми – українці! Разом ми подолаємо будь-які труднощі. Я впевнена у цьому! На концерті в Кременчуці я хотіла підтримати людей, подарувати хвилини щастя та радості. Але вийшло навпаки. Кожна людина в бомбосховищі стала для мене джерелом натхнення і віри, що разом ми зможемо подолати будь-які перешкоди. Слава нашим захисникам та силам ППО!” – прокоментувала співачка.

Під час другої частини свого туру “Я – Україна”, Настя Каменських вже успішно виступила у прифронтових містах, таких як Суми, Полтава, Запоріжжя, Кам’янське, Кривий Ріг і Дніпро, отримавши величезний успіх і визнання аудиторії. Кожен концерт пройшов перед переповненими залами. Під час виступів не лише Настя подарувала глядачам позитивні емоції, а й організувала благодійні аукціони, де кошти, зібрані на аукціонах, будуть направлені на потреби проєкту волонтерки Таті Кеплер “Птахи”.